RUIM 600+ POSITIEVE REVIEWS
GRATIS VERZENDING DOOR EUROPA
VOOR 15:00 UUR BESTELD MORGEN GELEVERD*





€ 17,95 Oorspronkelijke prijs was: € 17,95.€ 16,95Huidige prijs is: € 16,95. incl. btw
WAAROM ALTAG.NL?
VOOR 15:00 UUR BESTELD VOLGENDE DAG IN HUIS (binnen Nederland)
LEVERING IN 3 WERKDAGEN NAAR; DUITSLAND, BELGIE, OOSTENRIJK, FRANKRIJK, SPANJE en ITALIE
NIET GOED? GELD TERUG
GRATIS VERZENDING IN EUROPA
KOOP NU, BETAAL LATER
| Collectie | Wijher |
|---|---|
| Kleur: | Zwart |
| Materiaal: | Roestvrij staal (304) |
| Montage: | Zwevend |
| Hoogte: | 15 cm |
| Muurafstand: | 1 cm |
| Garantie: | 1 jaar |

Wil jij jouw woning aan de buitenzijde een moderne en stijlvolle uitstraling geven? De Wijher Zwart huisnummer van 15 cm is de perfecte keuze! Met zijn moderne zwarte kleur en vervaardiging uit hoogwaardig roestvrij staal (RVS), is dit huisnummer een echte eye-catcher op elke gevel. Dankzij de poedercoating blijft de zwarte kleur jarenlang mooi en biedt de RVS-constructie een langdurige en roestvrije oplossing. De Wijher Zwart huisnummers zijn ontworpen om elke woning, van rijtjeshuis tot vrijstaande woningen, een finishing touch te geven die zowel praktisch als esthetisch aantrekkelijk is.
De Wijher Zwart huisnummer biedt niet alleen een stijlvolle look, maar ook een innovatieve zwevende montageoptie. Met pootjes aan de achterzijde wordt het huisnummer ongeveer 1 cm van de muur gemonteerd worden, wat een fraai en modern zwevend effect creëert. Dit zorgt ervoor dat het nummer goed opvalt en gemakkelijk leesbaar is, zelfs van een afstand. Alle bevestigingsmaterialen zijn bijgeleverd, en met het meegeleverde installatie stappenplan is de montage eenvoudig en snel te realiseren.
Naast de 15 cm variant van de Wijher Zwart huisnummers, bieden wij ook grotere maten en andere kleuren aan. Voor wie op zoek is naar een groter formaat, zijn er ook de 20 cm en 30 cm huisnummer versies beschikbaar, inclusief de letters A, B en C. Daarnaast zijn er ook varianten in andere kleuren, zoals de Wijher RVS, zowel in 15 cm als 20 cm. Hierdoor kun je altijd een huisnummer kiezen dat perfect past bij de stijl en uitstraling van jouw woning.
• Huisnummer
• Bevestigingsmateriaal: schroeven & pluggen
| Kleur | Zwart |
|---|---|
| Hoogte | 15 cm |
| Materiaal | RVS |
| Huisnummer | 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, A, B, C |
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
A
B
C
Dash
Slash
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
A
B
C
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9